سوالات متداول

روی هر کدام از سوالات زیر کلیک کنید می توانید پاسخ خود را دریافت کنید. در صورت ابهام و سوالات بیشتر می توانید با پشتیبان سایت و تلفن های ارتباطی با ما در تماس باشید.

محاسبه قیمت محصولات آرت گلد سروش طبق فرمول اتحادیه طلا و جواهر ایران انجام می شود. جزییات محاسبه تمام محصولات در صفحه تک محصول آمده است برای مشاهده آن در صفحه تک محصول روی گزینه مشاهده محاسبه قیمت کلیک کنید و جزییات قیمت شامل قیمت طلای خام محصول، اجرت ساخت محصول، سود و مالیات را مشاهده می کنید. تمامی محصولات آرت گلد سروش در خرید آنلاین شامل هیچ گونه مالیات نمی باشد.

بله، قیمت تمام محصولات سایت هر ده دقیقه از روی نرخ طلای اتحادیه به روز می شود.

بنا به دستور قضایی پلیس فتا، قبل از ارسال بسته خریداری شده توسط مشتری باید هویت مشتری احراز شود. در اولین خرید شما از فروشگاه آنلاین ما، جهت این امر با تلفن ثابت شما تماس گرفته می شود.

ارسال برای مناطق بیست و دو گانه تهران توسط پیک خود ما و برای شهرستان توسط پست ویژه یا  پیشتاز انجام می گیرد. هزینه ارسال رایگان و بر عهده ماست. اگر به جزشرایط فوق ارسال به طریق دیگری به خواست مشتری انجام شود هزینه آن بر عهده مشتری است. 

قبل از ارسال با مشتری تماس می گیریم و هماهنگی های لازم انجام میشود. در این صورت اگر در زمان تحویل کالا مشتری برای گرفتن بسته حاضر نباشد کالا برگشت میخورد و هزینه ارسال مجدد آن بر عهده مشتری است.  

 

در هنگام سفارش در صفحه مشخصات ارسال یک بخش توضیحات وجود دارد که در آن قسمت می توانید تمام توضیحات مورد نظر خود را وارد بفرمایید. یا با شماره پشتیبانی تماس گرفته و موارد را هماهنگ کنید. 

تمامی محصولاتی که به صورت آنلاین و حضوری از آرت گلد سروش خریداری میکنید تا 3 روز ضمانت بازگشت و تا 7 روز ضمانت تعویض دارند. مگر محصولاتی که به صورت سفارشی، مختص یک مشتری ساخته می شود.

در صورت وجود مشکل در سایز میتوانید به یکی از شعب ما مراجعه کنید و یا با تماس با پشتیبانی، هماهنگی های لازم را  برای دریافت، تصحیح و ارسال کالا انجام دهید.

با گالری یا پشتیبانی آرت گلد سروش تماس بگیرید و این موضوع را عنوان کنید. تیم ما هماهنگی لازم را جهت دریافت، تصحیح و ارسال کالا را در اسرع وقت انجام  خواهد داد.